Laurent M2M Bench 98 Or 105W
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Product Details
| Dimensions | W 105in D 18in H 20.25in |
|---|---|
| Wood Species | Ash Solids |
| SeatType | Tight |
| Weight | 110 lb |
| Volume | 135.73 ft³ |
| COM | 4 yd |
| COL | 63 sq. ft |
Additional information
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 105 × 20.25 in |
| Brand |
Hickory Chair |
| Color |
Cream |
| Detail Color |
Toffee |
| Collection |
Suzanne Kasler® Upholstery Collection |
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
